Autoklempířství Šafář & Říha

Autoklempířství Šafář & Říha - rychlé, odborné a kvalitní služby na velmi dobré profesní úrovni v oblastech autoklempířství, pneuservis, servis, příprava na STK, měření emisí a dalšíStránky firmy „Autoklempířství Šafář & Říha“, které nabízí rychlé, odborné a kvalitní služby na velmi dobré profesní úrovni v oblastech autoklempířství, pneuservis, servis, příprava na STK, měření emisí a další.

Scott Kelby:Adobe Photoshop CS - kniha plná triků

Scott Kelby:Adobe Photoshop CS - kniha plná triků Nejlepším a nejpoužívanějším nástrojem pro práci s bitmapovou grafikou je bezesporu Adobe Photoshop. Každý, jenž se s ním trochu blíže seznámil, mi dá určitě za pravdu v tom, že tento nástroj se za dobu svého vývoje rozrostl o tolik nových funkcí, že jen málokdo zná všechny jeho možnosti a to už vůbec nemluvím o různých (v nápovědě mnohdy neuváděných) klávesových zkratkách a jiných drobných fíglech pro urychlení práce.

Martin Žemlička: Total Commander kompletní uživatelská příručka

Martin Žemlička: Total Commander kompletní uživatelská příručka Total Commander – dříve (do prosince 2003) Windows Commander – je asi nejznámější a nejlepší souborový manager na platformě Windows. Pro ty, kterým pojem „souborový manager“ nic neříká: je to nejlepší náhrada za průzkumníka (windows explorer).

Chello easy - proč se mi nezrychlilo připojení?

Používáte-li připojení přes kabelovku UPC, asi vám neunikly zprávy o jeho zrychlování (viz. například článek na Lupě). Já sám využívám doma Chello Easy (256/64 kbit/s), takže jsem s nadšením čekal na duben, kdy se mělo zrychlovat na krásných 512 kbit/s – alespoň tak to bylo na jejich letáku – „v průběhu dubna“.

Miroslav Cyroň: CSS kaskádové styly praktický manuál

Miroslav Cyroň: CSS kaskádové styly praktický manuálVždy když vyjde nová kniha o kaskádových stylech, tak se těším, že se dozvím něco nového-objevného z praxe, nebo zjistím, že si konečně někdo dal tu práci a sepsal všechny praktické poznatky o skutečném chování stylů v jednotlivých prohlížečích z různých webových fór, blogů a stránek.

Derek Franklin, Jobe Makar: Flash MX 2004 actionscript

Derek Franklin, Jobe Makar: Flash MX 2004 actionscript Je mnoho knih, jejichž obsahem je popis programu Flash od Macromedie, ale jen málokterá z nich více zabrousí do problematiky ActionScriptu. Recenzovaná kniha je pravým opakem – její náplní je jen a jen ActionScript a předpokládá, že prostředí programu a tvorbu animací už máte zmáknutou.

Dvě šablony pro blogovací systém bloguje.cz

Návrh designu pro Bloguje.cz Ke konci února jsem zde zmiňoval několikero soutěží o návrhu designu blogu a mimo jiné jsem se zmínil, že také uvažuji o své účasti. O mé realizaci návrhu designu pro blog PHP triky jsem psal již dříve, pokud vás zajímají i ostatní navrhy, prohlédněte si je ve spotu Návrhy designu Jakuba Vrány na jeho blogu.

Web za 450 000 Kč

Nemám ve zvyku dávat na svůj blog upoutávky na cizí spoty (od toho mám konečně své záložky), ale odkaz na spot Dokument: Otevřený dopis ministryni informatiky sem dát prostě musím.

X-TECH (prodej a servis nejen výpočetní techniky)

X-TECH: prodej, poradenství, servis a údržba výpočetní a kancelářské techniky, prodej elektroniky a kancelářských potřeb včetně spotřebních materiálů.Stránky mladé, dynamicky se rozvíjející firmy X-TECH, orientující se především na prodej, poradenství a servis výpočetní a kancelářské techniky, prodej elektroniky a kancelářských potřeb včetně spotřebních materiálů.

Johnny Long: Google HACKING

Johnny Long: Google HACKINGVyhledávač Google je velmi silný nástroj, který vám vždy rád, ochotně a hlavně dobře poslouží, když hledáte informace na Internetu. Navíc pokud jsou vaše stránky dobře navržené a zoptimalizované, dokáže na váš web přivést spoustu návštěvníků, kteří se můžou proměnit v platící zákazníky. Ale věděli jste také o tom, že se dá Google využít (nebo spíše zneužít) k hackování? Že pokud nemáte svůj web 100% zabezpečený, tak Google klidně zvídavému člověku pomůže najít slabé místo vašeho serveru, prozradit důležité informace, zobrazit dokumenty, které by běžný návštěvník vidět neměl? Právě o tom jak najít tyto důležité informace pojednává recenzovaná kniha – a je jen na vás, zda nabyté zkušenosti použijete k ochraně a zabezpečení vlastních webů a nebo k útokům na weby cizí.

 

Sekce