Strom a úpravy fotografií

Takto jsem si vyhrál ve Photoshopu s původní fotografií, která za moc nestála – můžete ji shlédnout na konci článku. Docela by mě zajímalo jaký je váš názor na úpravy fotografií na počítači – jste jejich zastánci, či je naopak zavrhujete s tvrzením, že už nejde o fotografické umění, ale o kreslení?

Pohled z hradu Žebrák či Točník

Teď si bohužel nemůžu vzpomenout, která zřícenina byl Točník a která Žebrák. Každopádně jsme je navštívili na podzim roku 2004 a musím přiznat, že okolní podzimní krajina byla nádherná.

Tři bratři

Konečně zase nějaká optimistická fotografie :) Foceno v létě 2004 v kostnici v Kutné Hoře. Za poplatek je tam dovoleno fotit, ale pokud uvažujete, že si tam zajedete udělat pár morbidních foteček, tak si hlavně nezapomeňte vzít stativ!

Mlsné jazýčky

Mlsné jazýčky nějaké kytky v botanické zahradě v Praze na Albertově.

Kytičkové DUO

O tom betonu na pozadí vím, ale nechtělo se mi je trhat.

Ticho před bouří

Foto z roku 2004 – konec května a naprosto bláznívé počasí – během několika hodin jsme zažili sluníčko, déšť, kroupy, sníh! a nakonec se objevila i duha.

Kočka modelka

Pořád se přede mnou nakrucovala a žádala si moji pozornost a chtěla se mazlit. Jen stěží jsem ji ukecal na několik desítek záběrů, ale vynaložená námaha snad stála za to.

Poušť Atacama

Záběr z pouště Atacama. By mě zajímalo, jestli na to někdo skočil. No pokud ne, tak mrkněte na původní záběr.

Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?

… to už jsem se nedozvěděl, protože mi frnknul.

Tak tady žil ten zvoník

Chrám Notredame v Paříži (jaro 2004)