PF 2003

Šťastné a veselé Vánoce, hodně dárků, radosti a žádné starosti přeje Petr.

rkEdit

Stránky výborného programátorského editoru rkEdit. Který vytvořil můj spolubydlící z koleje a který používam den co den.

Beetle tour

Web hotelu „U zlatého jelena“ a penziónu „Beetle“ – ve dvou jazykových verzích (česky a anglicky, chystá se němčina)

Eurofoto

Úprava vzhledu stránek firmy Eurofoto. Bohužel asi po dvou letech spolupráce se firma zachovala trochu nesolidně a bez reálného důvodu byla naše spolupráce ukončena.

Kamčatka 2002

Multimediální prezentační CD vyrobené ve Flashi, které Pojednává o skialpnistické výpravě mého tehdejšího spolubydlícího Jana Paly (Paliče) z kolejí na Kamčatku v roce 2002. Obsahuje stovky fotografií, ruskou hudbu na pozadí ve formátu MP3 a několik desítek stránek informací o výpravě.

Tvorba webových prezentací na zakázku

Tvorba webových stránek na zakázkuTvořím webové stránky na zakázku (těm nejmenším, menším i větším firmám, jednotlivcům, kamarádům, neziskovým organizacím). Cena je vždy smluvní, záleží na velikosti a složitosti řešení.

PF 2002

… a ať vám nezamrzají okna.

Informace o tomto blogu

Tento web vznikl před dávnými věky, původně jako zápočtový program na nějaký předmět za mého studia na MFFUK. Dnes slouží jako můj soukromý blog, tedy autorem většinu článků (pokud výslovně není uvedeno jinak) je Petr Václavek).

Moje právě dočtené knihy

Níže jsou automaticky generované seznamy mých několika rozečtených a desíti naposledy přečtených knih, včetně komentářů a hodnocení. Veškeré údaje jsou z mého profilu na serveru DatabazeKnih.cz.

Poslední komentáře

Posledních dvacet komentářů na tomto webu

 

Sekce