ilustrator.cz web o Adobe Illustrátoru a vektorové grafice

ilustrator.cz, nový web o vektorové grafice a Adobe IllustrátoruAsi jste si všimli, že mě vektorová grafika v Adobe Illustrátoru hodně baví a vlastně i živí. Několik článků o tomto programu a práci v něm jsem zde také publikoval. Nedávno jsem chtěl opět přidat další tipy a tutoriály, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Rozhodl jsem se totiž, že toto téma od svého osobního blogu oddělím, stejně jak jsem to udělal před několika lety s fotobankami - vytvořil jsem tenkrát samostatný web fotobanky.cz a zpětně vidím, že jsem udělal dobře.

Nová webová reference: Jaromír Dušek kandidát do senátu 2010

Jaromír Dušek - volební web pro senátní volby 2010Stránky pro kandidaturu Jaromíra Duška do senátu jsem vytvořil během dvou večerů. Důležitá byla rychost, protože vše bylo poptáváno na poslední chvíli a volby jsou již za dveřmi.

Naštěstí většina voličů se rozhoduje až těsně před volbami – já také ještě nemám jasno, tak snad budou tyto webové stránky ještě k užitku.

Mountainski.cz - blog o skialpinismu

Mountainski.cz je blog věnovaný různým aktivitám ve sněhem nebo ledovcem pokrytých horách. Hlavní náplní je skialpinismus, splitboard a vše s ním spojené. Vůdčí osobností (a autorem) blogu je Jan Pala zvaný Palič (stíhající zároveň psát na svůj osobní zanedbatelný sněhoblog) – můj spolubydlící z koleje, pro kterého jsem tento blog vytvořil za několik desítek litrů dobrého vína z Čejkovic.

Redesign stránek Katedry Personalistiky VŠE

Redesign stránek Katedry Personalistiky VŠE

Uplynuly více než dva roky od mého dokončení stránek Katedry personalistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. Bylo tedy na čase jim trochu vylepšit vizáž (původní vzhled naleznete v mé starší referenci) – konkrétně šlo jen o lehký redesign šablony stránek (zejména pak o změnu základních barev).

Nová reference: Každá žena může být krásná

Stránky vizážistky Hany HamoudovéStránky vizážistky Hany Hamoudové, která spolupracuje s Hotelem U Zlatého jelena a nabízí své služby (některé i bezplatně) všem ženám, které chtějí být krásné.

Zámecké apartmány Jindřichovice

Zámecké apartmány JindřichoviceRedesign stránek „Zámku v Jindřichovi­cích“, který v současné době nabízí ubytování ve svých apartmánech. Zámek se nachází v klidném pošumavském prostředí, a slibuje, že v něm strávíte pohodovou dovolenou, načerpáte sílu a oddychnete si od každodenního shonu. Osobně to v létě pojedu prověřit a o výsledku budu informovat :)

Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský Beroun

Odborný léčebný ústav neurologicko-geriatrický Moravský BerounNa redesignu stránek léčebného ústavu v Berouně jsem se podílel návrhem nového designu a vytvořením HTML a CSS šablon. Pokud se vám zdá, že uvedený design není zrovna nejmodernější, je to způsobeno asi hlavně tím, že vznikl před více než rokem a teprve v poslední době byl tento projekt zdárně dokončen a vypuštěn do ostrého provozu.

Katedra personalistiky Vysoké školy ekonomické v Praze

Katedra personalistiky Vysoké školy ekonomické v PrazeRedesign stránek Katedry personalistiky Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. Z původní verze zůstala zachována jen katedrální barva a logo. Do budoucna se ještě plánuje drobná aplikace pro snadnou aktualizaci některých částí obsahu a aplikace pro vystavování různých materiálů pro jednotlivé učitele katedry.

Zakázkové truhlářství Závorka

Zakázkové truhlářství ZávorkaRedesign stránek zakázkového „Truhlářství Závorka“. Toto truhlářství se zaměřuje na zhotovování nových výrobků a na truhlářskou rekonstrukci a renovaci historicky cenných objektů. Web je k dispozici v pěti jazykových verzích – čeština, angličtina, francouzština, ruština a němčina (chystá se).

Ekotherm servis

Ekotherm servis - montáže plynových zařízení, topenářské práce, revize plynu, servis plynových kotlů a kotlů na pevná palivaRedesign stránek firmy „Ekotherm servis“, která se zabývá montážemi plynových zařízení, topenářskými pracemi, revizemi plynu, servisem a prodejem plynových kotlů a kotlů na pevná paliva. Firma spolupracuje se zahraničními výrobci peletových hořáků firmy EcoTec värmesystem AB a Sonnys Maskin AB, které zastupuje v ČR.

 

Sekce