Overture Facile (Easy Opening)

Overture Facile (Easy Opening)Je logická hra, pro dlouhé zimní večery. A když píšu dlouhé, tak myslím ty hodně dlouhé, co se občas protáhnou až do rána. Je to totiž hra, která vám nedá spát a i když budete spát, tak stejně budete i ve snu přemýšlet nad posledním levelem, ve kterém jste se zrovna zasekli. Já dnes půjdu spát s levelem nesoucí číslo 19 a co vy?

Bridge Builder

<txp:image id=„19“ />

Z několika stran se ke mě dostala zpráva o nové herní mánii (obdobně jako byl nedávno Morhoon) s názvem BridgeBuilder. Nelenil jsem a hru si našel na Internetu. O co tedy v této hře jde? Cílem je postavit most, který za prvé nespadne sám od sebe (pod vlastní tíhou) a za druhé vydrží i přejezd vlaku (stačí jeden – podařilo se mi postavit most, který se zhroutil, ale vlak to ještě stihl). Říkáte si, to je přece snadné. Ale nesmíte zapomenout, že máte proti sobě dva velké nepřátele – rozpočet, který je omezený (na stavbu můžete použít jen určitý počet traverz) a fyzikální zákony (obzvláště ten o přitažlivosti zemské).

Elasto Mania - Bezstarostná jízda

image

Asi jsem už jsem stará vykopávka, tedy co se pařanského světa týče. Když se podívám na několik her, které chrlí výrobci (a jejichž hardwarové požadavky můj počítač nesplňuje ani z poloviny), tak mě téměř žádná nezaujme. A myslím, že takových je nás na tomto světě více.

Bulánci - krvavé mazlení s polštářky před usnutím

image

Tak by se dala charakterizovat hra, kterou vypustila do světa česká firma SleepTeam Labs. Hra se jmenuje Bulánci a má přiléhavý podtitul „kdo se vleče, neuteče“. Co jsou vlastně ti Bulánci zač? Informace říkají, že to je vyšší forma života, někdy označována také zkratkou E.A.P. – Extrémně Agresivní Polštář. Tak pozor na ně (nekoušou, ale střílí!).
 

Sekce